Čo robíme

LED priemyselné svietidlá

Ponúkame vysokosvietivé LED patentové priemyselné svietidlá. Keďže nakupujeme priamo od výrobcov u nás máte istotu, že technológie vo Vašom svietidle sú najnovšie a najmodernejšie aké trh momentálne ponúka.

Najnovšie technológie však neznamenajú, že Vám musia zruinovať peňazenku, ale práve naopak vo väčšine prípadov sme lacnejší ako konkurencia, pretože zastaváme názor, že nové a moderné technólogie musia byť aj rýchlo prístupné konečnému užívateľovi.


LED dizajnové svietidlá

Okrem priemyselných LED svietidiel máme v portfóliu aj dizajnové kúsky od svetoznámych výrobcov - Artemide, FLOS, Wevér&Ducré, XAL a podobne. Spomínaní výrobcovia spĺňajú náročnú úlohu kladenú na svietidlá v dnešnej dobe - výrazná úspora energie s prekrásným dizajnom.


LED nemocničné svietidlá

Kvalitné LED nemocničné svietidlá sú doležítým prvkom v dobe úspory energie, no najmä dokážú výrazne skvalitniť zdravotnú starostlivosť. Tým, že LED svietidlá vyžarujú menej tepla, znížujú únavu operatéra a prispievaju tak k vyššej koncentrácii operačného tímu. Taktiež vďaka vysokému CRI indexu 95-98 (CRI index 100 je prirodzené svetlo "od slnka") je tkanivo lepšie viditeľné čím sa opäť prispieva k vyššej kvalite operačného zákroku.


LED komerčné svietidlá

Okrem špecializovaných LED svietdiel podľa ich oblasti použitia, ponúkame aj štandardné LED komerčné svietidlá ako - LED panely, LED trubice, LED žiarovky, LED reflektory a podobne. Opäť vďaka dlohorčným skúsenostiam v LED priemysle dokážeme zabezpečiť vysoko kvalitu za nízku cenu.


Solárne panely a príslušenstvo

V úspore energie sme zašli ďalej a ponúkame naším klientom solárne elektrárne na kľúč, kde za Vás vybavíme všetky administratívne záležitosti, najmä však zabezpečíme rýchle dodanie najnovších a najúčinejších solárných panelov a príslušenstva.


Elektroinštalácie

LED House s.r.o. zabezpečuje projekciu, montáž a revízie elektroinštalácii do 1000V.